OSOBY KONTAKTOWE 

Kierownik działu sprzedaży 

Herr Kay Denner

Tel.: +49 (0)3643 5654530

Mobil: +49 (0)176 21230236

Mail: kay.denner@daarps.de

Specjalista ds. personalno-organizacyjnych 

Herr Gabriel Szaz

Tel.: +49 (0)3643 5654540

Mobil: +49 (0)151 46369710

Mail: Gabriel.Szaz@daarps.de

Specjalista ds. personalno-organizacyjnych 

Herr Alexander Wagner

Tel.: +49 (0)3643 5654531

Mail: alexander.wagner@daarps.de

Specjalista ds. rekrutacji - Polska 

Frau Magdalena Chalupa

Mobil: +49 (0)151 5983755

Mail: magdalena.chalupa@daarps.de

Specjalista ds. rekrutacji - Polska 

Herr Przemyslaw Konka

Mobil +49 15167339733

Mail: przemyslaw.konka@daarps.de

Referent ds. Księgowości 

Frau Maria Bondrova 

Tel. +49 (0)36435654520 

Mail: maria.bondrova@daarps.de

Specjalista ds. rekrutacji - Czechy 

Herr Kamil Matejka

Tel.: +49 (0)3643 5654521

Mobil: +49 (0)1515 7482887

Mail: kamil.matejka@daarps.de

Referent ds. Księgowości 

Herr Toni Willecke

Tel.: +49 (0) 3643 565 4522

Mail: toni.willecke@daarps.de

Referent ds. Księgowości 

Frau Stephanie Herbst

Tel.: +49 (0)3643 56545 12

Mail: stephanie.herbst@daarps.de

Referent ds. Księgowości 

Frau Nadine Tietz

Tel.: +49 (0)3643/ 565 45-12

Mail : nadine.tietz@daarps.de

Kierownik Księgowości 

Frau Petra Zimmermann

Tel.: +49 3643 56545-11

Mail: petra.zimmermann@daarps.de

SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Jesteśmy tu, aby pomóc